Arkadiusz Czajkowski

Arkadiusz Czajkowski jest wykwalifikowanym trenerem osobistym, działającym na terenie Bydgoszczy. Oferuje treningi mające na celu zrzucenie zbędnych kilogramów, nabranie masy mięśniowej a także treningi prozdrowotne.

Arkadiusz Czajkowski jest trenerem, który za zadanie obrał sobie indywidualne podejście do każdego klienta. Zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że na każdego działa co innego. A raczej, że każda osoba ma inne dysfunkcje motoryczne, spięcia, skrzywienia, które mogą skutecznie uniemożliwiać wykonywanie od razu wszystkich ćwiczeń. W budowie programu treningowego Arkadiusz bierze pod uwagę również budowę klienta. Ze względu na różnice w anatomii nie każdy będzie mógł wykonywać klasyczne martwe ciągi, dlatego lepszym wyborem będą martwe ciągi sumo. Specjalnością Arkadiusza Czajkowskiego są treningi funkcjonalne z użyciem odważników kulowych – kettlebell. Sprzęt ten jest prosty w swej konstrukcji a funkcjonalny o wiele bardziej niż każda maszyna i sztanga. Specjalizację w zakresie treningu z odważnikami potwierdzają certyfikaty organizacji Strong First.

Oprócz treningów indywidualnych nastawionych na poprawę sprawności i uzyskanie wymarzonej sylwetki, Arkadiusz Czajkowski oferuje treningi prozdrowotne. Mają one na celu wyeliminowanie bólu wynikającego z wad postawy i spięć mięśni. Zaniedbanie ich, skutkuje uporczywym, trwającym nawet wiele lat bólem. Odpowiednio dobrany trening siłowy połączony z miarowym rozbijaniem spięć oraz eliminowaniem wad postawy, skutecznie wzmacnia cały organizm i trwale eliminuje boleści. Arkadiusz Czajkowski indywidualnie dobierze program dla każdego klienta, aby uzyskać jak najlepsze i trwałe rezultaty.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *