Bella Line

Bella Line to ogólnopolska i dobrze znana sieć klubów fitness. Oczywiście swoją placówkę ma także w Bydgoszczy. Klub oferuje profesjonalne treningi indywidualne oraz grupowe, a także regenerację w strefie spa.

Do dyspozycji klubowiczów pozostaje siłownia. Można na niej ćwiczyć na maszynach, a także na wolnych ciężarach – sztangach i hantlach. Dodatkowo wydzielona jest strefa przeznaczona do treningu funkcjonalnego. Znajdują się w niej drążki do podciągania, poręcze do dipów, odważniki kettlebell, piłki fitness i gumy do ćwiczeń. W klubie ustawiono też bieżnie oraz orbitreki przeznaczone do treningu aerobowego. Z siłowni można korzystać samemu, lub skorzystać z usług trenera personalnego, który zadba o rozpiskę ćwiczeń, diety i bezpieczne prowadzenie sesji treningowych.

Jeśli chodzi o zajęcia grupowe, można zapisać się na popularną Zumbę czy pilates. Organizowane są też treningi grupowe z użyciem odważników kulowych oraz taśm TRX. W ofercie znajdują się także specjalne zajęcia rozciągające, wzmacniające kręgosłup oraz sesje grupowe dla seniorów. Misją klubu jest zachęcenie do aktywności fizycznej jak największej liczby osób bez względu na płeć, wiek i kondycję. Stąd tak szeroki wachlarz zajęć do wyboru.

Oprócz samych szeroko rozumianych ćwiczeń, Bella Line oferuje strefę spa i gabinet fizjoterapii, w których można się zrelaksować i „naprawić”. Klub wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców, którzy chcieliby uczestniczyć w zajęciach, otwierając strefę malucha, przeznaczoną dla dzieci w wieku 3 do 8 lat.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *