Fire House

Fire House jest bydgoskim klubem fitness oferującym profesjonalne treningi siłowe i sprawnościowe, zarówno indywidualne, jak i w grupach.

W klubie można odbyć klasyczny trening siłowy z wolnymi ciężarami i masą własnego ciała. Do dyspozycji ćwiczących pozostają także maszyny areobowe, odważniki kulowe (kettlebell), skrzynie do skoków i ćwiczeń z podparciem, obręcze gimnastyczne. Sala jest więc bardzo dobrze wyposażona i umożliwia wykonanie skutecznego i wszechstronnego treningu. Można skorzystać z usługi treningu personalnego, w którego skład wchodzi też opracowanie rozpiski treningowej, jadłospisu i bieżące porady. Ćwiczący odbywają sesje pod kierunkiem wykwalifikowanych trenerów.

W Fire House można zapisać się też na intensywne ćwiczenia grupowe, budujące szeroko rozumianą sprawność. Dostępne są też zajęcia crossfit, czyli pełny i niezwykle wymagający trening przekrojowy z udziałem wolnych ciężarów, kalisteniki i kettlebell. Treningi grupowe trwają zaledwie 60 minut i są idealnym wyborem dla osób chcących osiągnąć maksymalne efekty w krótkim czasie. Ten rodzaj treningu już od lat cieszy się zasłużoną popularnością, zapewniając wszechstronny rozwój fizyczny, a nie jedynie redukcję tkanki tłuszczowej lub nabranie kilogramów mięśni.

Klub fitness Fire House organizuje obozy treningowe. Proponowane są klasyczne całoroczne obozy treningowe CrossFit, obozy integracyjno-treningowe dla firm oraz dłuższy letni obóz treningowy. Na każdym zapewnione jest wyżywienie, ćwiczenia i wykłady dotyczące treningu.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *