Sport Factory

Sport Factory to największy bydgoski klub fitness działający już od 2002 roku. Proponuje szeroką ofertę zajęć, które pozwalają zadbać o kondycję fizyczną, zbudować masę mięśniową i modelować sylwetkę. Klub umożliwia odbywanie treningów indywidualnych i grupowych.

W Sport Factory, dostępna jest klasyczna siłownia z wolnymi ciężarami i maszynami. Ale też strefa treningu funkcjonalnego wewnątrz, jak i na zewnątrz. Można na niej trenować indywidualnie oraz pod okiem trenera osobistego, który dba o właściwy dobór ćwiczeń. Klub proponuje też duży wybór zajęć grupowych. Odbywają się treningi jumping fitness na specjalnych trampolinach, kettlebell – z odważnikami kulowymi, treningi cross – z użyciem kettli, masy własnego ciała i sztang. Można zapisać się na treningi z taśmami TRX, tabatę, power pump i wymagające ćwiczenia statyczne – shape. Dostępne są też doskonale znane Zumba i boks. Na tle innych klubów fitness, Sport Factory wyróżniają zajęcia Aqua Fitness odbywające się w wodzie. Do wyboru są 4 rodzaje zajęć, wszystkie są doskonałym wyborem dla osób z problemami z kręgosłupem i stawami, i które nie chcą ich zbytnio obciążać a jednocześnie się ruszać.

Klub oferuje także relaksacyjne zajęcia jogi. Oprócz niej członkowie klubu, pragnący się zrelaksować mają do dyspozycji strefę spa & wellness. W strefie relaksu można skorzystać z sauny, jacuzzi oraz masażu. W Sport Factory znajduje się też Fit Bistro, w którym klubowicze mogą zjeść dietetyczne śniadania, lunche i obiady a także desery. Posiłki serwowane w bistro dodatkowo wspomagają osiągnięcie wymarzonych rezultatów.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *