Fit-Max

Fit-Max to bydgoski klub fitness, oferujący możliwość uprawiania szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Klub ten wyróżnia szczególnie położony akcent na sporty walki, którym nie poświęca się tyle miejsca w innych tego typu placówkach. Członkowie i członkinie mogą więc wybrać dla siebie najlepsze zajęcia zarówno indywidualne, jak i grupowe.

Dla osób preferujących zajęcia indywidualne, przeznaczono strefę z maszynami aerobowymi (orbitreki, ergometry i bieżnie) oraz siłownię. Można na niej wykonywać ćwiczenia wielostawowe z użyciem wolnych ciężarów, jak i izolowane na maszynach. Treningi mogą być przeprowadzane pod okiem wyspecjalizowanych trenerów osobistych.

Klub fitness Fit-Max proponuje też szereg zajęć grupowych. Należy do nich trening obwodowy, treningi dedykowane modelowaniu pośladków i brzucha, treningi z taśmami TRX oraz treningi fitness na bazie muay thai – boksu tajskiego. W zakres ćwiczeń grupowych wchodzą też zajęcia rozciągające i dbające o kondycję kręgosłupa.

Na siłowni Fit-Max w Bydgoszczy odbywają się też 2 rodzaje zajęć związanych ze sztukami walki. Pierwsze z nich to kurs samoobrony, czyli nie sport a system, który ma służyć jak najszybszemu obezwładnieniu przeciwnika i zapewnieniu sobie bezpieczeństwa dzięki kopnięciom, uderzeniom rękami i stosowaniem chwytów. Drugim rodzajem zajęć jest klasyczny boks.

Fit-Max jest otwarty przez 7 dni w tygodniu. Oprócz oferty indywidualnej, klub posiada też tą, dedykowaną B2B. W klubie można skorzystać nie tylko z porad treningowych, ale też dietetycznych i tych dotyczących właściwej suplementacji sportowej.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *