Body Chief

Body Chief jest firmą cateringową oferującą dostawę całodziennych posiłków pod drzwi klienta. Oferuje zdrowe i smaczne posiłki, uwzględniając również specjalne wymagania żywieniowe. Body Chief szczyci się tym, że z ich usług korzysta wiele znanych osobistości ze świata sportu i kultury, tacy jak Magda Gessler, Łukasz „Juras” Jurkowski, Damian Janikowski czy Barbara Kurdej-Szatan.

Catering proponuje 11 programów żywieniowych i 2 programy oparte na sokach. Do wyboru jest dieta klasyczna, sportowa, wegetariańska, dieta o niskim indeksie glikemicznym, dieta eliminująca laktozę lub gluten oraz oba te składniki, dieta dla rekonwalescentów, dieta dla dzieci oraz mam, które chcą zachować ładną sylwetkę.

Jeśli chodzi o kaloryczność, w większości jadłospisów waha się ona między 1000 a 2500 kalorii. Wyjątkiem jest dieta sportowa, która może mieć 4000 kalorii, oraz junior, która ma tylko 1500 kalorii dziennie. W Body Chief nad właściwym skomponowaniem i zbilansowaniem posiłków czuwają profesjonalni dietetycy. Wykwalifikowani kucharze dbają o walory smakowe przygotowywanych dań.

Firma stawia na ekologię, dlatego posiłki pakuje w ekologiczne pudełka wykonane niemal w 100% z celulozy. Body Chief dostarcza posiłki na terenie całej Bydgoszczy, a dostawa zawsze jest darmowa. Dostawa następuje zawsze w godzinach porannych, natomiast zamówienie realizowane jest już na drugi dzień po zamówieniu diety. Body Chief proponuje też specjalną ofertę dla firm, czyli dostarczanie posiłków na branżowe eventy czy szkolenia.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *