Igor Billinskyi

Igor Billinskyi jest trenerem osobistym, specjalizującym się w metodzie MovNat. Ta metoda treningowa opiera się na naturalnym poruszaniu się w przestrzeni, również na zewnątrz. Skakaniu, rzutach kamieniami, pływaniu i nietypowemu poruszaniu się np. na czworakach. Jeśli ktoś szuka całkowitego przeciwieństwa tradycyjnego treningu siłowego na maszynach, powinien skorzystać z treningów MovNat pod okiem Igora.

Billinskyi wypróbował chyba wszystkie metody treningowe. Trenował wymagające sporty walki, takie jak Muay Thai czy brazylijskie jiu-jitsu. Oczywiście siłownia nie była mu obca. Zawsze jednak czegoś mu brakowało w tradycyjnych ćwiczeniach. To czego szukał, odnalazł w metodzie MovNat. Jej twórcą jest Erwan Le Corre, który uważa, że bycie „fit” nie oznacza wyciśnięcie maksymalnie dużo na ławeczce, posiadanie maksymalnie rozrośniętych mięśni czy wykonywania nużących sesji na stacjonarnej bieżni. Dla niego „fit” to znaczy móc sprawnie sprostać codziennym wyzwaniom. Dlatego też treningi opierają się na naturalnych ruchach, dźwiganiu nieporęcznych przedmiotów a także elementach walki i pływaniu. Igor Billinskyi zaczął poznawać tajniki tego treningu i ostatecznie został certyfikowanym trenerem MovNat.

Każdy, kto zdecyduje się na treingi tą metodą z Igorem, oczywiście zdobędzie wymarzoną sylwetkę i nabierze siły. Jednak dodatkowym atutem będzie sprawność, dzięki której poradzi sobie w najtrudniejszych i nietypowych sytuacjach. Zaawansowane treningi odbywają się na świeżym powietrzu, na nierównym terenie, można by rzec, że są niewygodne. Jednak ćwiczenia ogólnie rzecz biorąc, zwłaszcza dla laika są niewygodne same w sobie, powodują dyskomfort. Dlatego też warto wybrać najbardziej wszechstronną i funkcjonalną metodę treningową, która będzie towarzyszyć ćwiczącemu przez całe życie. Igor Billinskyi właśnie takie treningi oferuje.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *