GalaxyGym

GalaxyGym to bydgoska siłownia oferująca zajęcia grupowe i treningi indywidualne. Jest klubem fitness, który stawia na podstawy czyli treningi siłowe, cardio oraz bardziej wyrafinowane ćwiczenia fitness w grupach.

Klub proponuje indywidualne ćwiczenia aerobowe wykonywane na specjalnych urządzeniach. Są nimi ergometry wioślarskie, bieżnie stacjonarne, rowerki i orbitreki. Dzięki nim poprawia się krążenie oraz ogólna wydolność, stanowią też doskonały element rozgrzewki przed ćwiczeniami siłowymi. Treningi siłowe odbywają się na maszynach lub z użyciem wolnych ciężarów. Siłownia ta jest idealnym miejscem dla wielbicieli klasycznego dźwigania żelastwa. Trenować można samodzielnie lub pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Są nimi utytułowani i aktywni kulturyści, z długoletnim stażem treningowym.

Osobną strefą jest sala fitness, na której odbywają się zajęcia w grupach. GalaxyGym oferuje zajęcia Zumby, jumpit (na trampolinach), rozciąganie i zdrowy kręgosłup, ABT i TBC a także powergym. Dodatkowo odbywają się treningi interwałowe i specjalnie dedykowane kształtowaniu brzucha oraz pośladków. Zajęcia w sali fitness prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy. Sprzęt na nich używany to stepery, piłki fitnessowe, oraz nieduże hantle i specjalne sztangi.

GalaxyGym jest klubem otwartym przez 7 dni w tygodniu. Od 8 do 22 w dni powszednie, 9 do 18 w soboty i 10 do 14 w niedziele. Trzeba pamiętać, że zajęcia grupowe nie odbywają się w niedzielę. Najkrócej obowiązującym karnetem jest karnet 14-o dniowy, najdłużej można zapisać się na 6 miesięcy.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *