MegaFit

MegaFit to klub fitness w Bydgoszczy, który oferuje szeroką gamę zajęć, dzięki którym każdy może osiągnąć swoje wymarzone cele dotyczące sylwetki i nabywania nowych umiejętności w zakresie sprawności fizycznej. W klubie odbywają się zajęcia grupowe, treningi indywidualne oraz treningi sztuk walki.

Na siłowni można wykonywać treningi cardio (ćwiczenia aerobowe na bieżniach, orbitrekach, ergometrach), z wolnymi ciężarami (treningi z użyciem sztang i hantli) i na maszynach. Można też trenować z odważnikami kulowymi i masą własnego ciała. Osobno wyznaczona strefa sztuk walki posiada worki treningowe i pełnowymiarowy ring bokserski. Treningi sztuk wali bazują na boksie, kick boxingu i K1.

W strefie fitness odbywają się zajęcia grupowe. Sprzęt używany na nich to maty i piłki fitnessowe, taśmy TRX, drabinki, stepery, trampoliny i nieduże hantelki. Typy zajęć to ABT (akcent położony na pośladki, brzuch i uda), power gym, fitness fusion, shape, zumba i jumping. Wszystkie odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Ich szeroki zakres pozwala na wybranie najbardziej odpowiadającego potrzebom i aktualnej kondycji fizycznej treningu.

Oprócz zajęć wzmacniających kondycję i sprawność fizyczną, w klubie MegaFit w Bydgoszczy można się też zrelaksować i zregenerować po ciężkiej sesji. Klub oferuje masaże, które naprawiają po kontuzjach i relaksują ciało, a także saunę parową i suchą. Siłownia MegaFit oferuje więc kompleksową troskę o tężyznę i sprawność fizyczną, a także zdrowie osób ćwiczących.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *