Step One

Step One to całodobowy klub fitness, który wyróżnia stała cena karnetu i brak umów długoterminowych. Klub umożliwia wykonywanie aktywności fizycznej w bardzo szerokim zakresie. Dzieje się to za sprawą 5 stref przeznaczonych do treningu indywidualnego oraz strefy zajęć grupowych.

W strefie cardio mieści się kilkadziesiąt urządzeń do treningu aerobowego. Do wyboru są orbitreki, rowerki, ergometry wioślarskie i bieżnie. Obok mieści się strefa maszyn przeznaczonych do ćwiczeń izolowanych, czyli m.in. klasyczne wyciągi i „modlitewniki”. Dalej znajduje się duża strefa do ćwiczeń z użyciem wolnych ciężarów. Kolejną strefą jest strefa funkcjonalna, z drążkami do podciągania, odważnikami kulowymi i specjalnymi sztangami do treningu cross. Step One wyróżnia strefa Fight do odbywania treningów na bazie sztuk walki, w której znajdują się worki bokserskie, i stojaki do trenowania ciosów. Treningi indywidualne można odbywać pod okiem akredytowanych trenerów personalnych.

Zajęcia grupowe odbywają się w specjalnie wyznaczonej do nich strefie. Prowadzone są pod patronatem firmy Les Mills. Treningi grupowe, zależnie od rodzaju, trwają do 55 minut. Opierają się na bazie tańca lub sztuk walki, a także interwałów. Klub oferuje też zajęcia z boksu.

Step One nie posiada żadnych dodatkowych stref, takich jak spa, masaże czy bistro. Skupienie się klubu na strefach przeznaczonych do ćwiczeń, sprawia, że cena członkostwa jest niska i nie ulega zmianie przez cały okres jego trwania. Dodatkowo klub może być otwarty całą dobę, dzięki brakowi recepcji, a członkowie wchodzą do niego za pomocą czytnika linii papilarnych.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *