Dieta Bydgoszcz – 10 najlepszych firm cateringowych

Obecnie na rynku jest coraz więcej firm proponujących catering dietetyczny. Sprawdzamy które z nich są najlepsze w Bydgoszczy.

Dieta – jaki catering wybrać?

Większość z nas zadaje sobie to pytanie. Na co zwracać uwagę , co jest najważniejsze przy wyborze cateringu. Każdy z nas ma inne potrzeby żywieniowe dopasowane odpowiednio do trybu życia oraz upodobań. Ten artykuł powstał właśnie po to by pomóc każdemu z was w wyborze odpowiedniej firmy cateringowej, która sprosta waszym potrzebom.

Dieta w Bydgoszczy – 10 top cateringów

  1. Be Diet Catering – firma stworzona we współpracy z trenerką Ewą Chodakowską znającą się na branży dietetycznej jak mało kto. Catering powstaje z naturalnych produktów najwyższej jakości. Be Diet ma w swojej ofercie różne programy dietetyczne, z których każdy wybierze coś dla siebie.
  2. Macz Fit- firma oferująca różne warianty diet, a także możliwość samodzielnego dobierania swoich posiłków na dany dzień wedle upodobań.
  3. Body Chief – catering stawia przede wszystkim na dostępność dla osób, które wyłączają z diety takie składniki jak gluten czy laktoza, ma także w ofercie detox sokowy.
  4. Lightbox- firma ta oferuje 10 różnych diet w zależności od potrzeb klienta. Przy wątpliwościach, którą dietę wybrać catering oferuje ankietę, dzięki której wybór stanie się łatwiejszy.
  5. Clean Diet- jest to catering oferujący różne diety, jednakże wszystkie są bezglutenowe i bezlaktozowe. Klienci tej firmy są zadowoleni z jakości serwowanych im dań.
  6. Afterfit – twórcy tego cateringu mają na celu przede wszystkim elastyczność i dostosowanie się do klienta. Umożliwiają indywidualny wybór dań i składników danego zamówienia.
  7. Laboratorium kalorii- w swojej ofercie mają 6 wariantów kalorycznych, ale także są otwarci na dostosowanie menu specjalnie dla klienta zgodnie z jego prośbami.
  8. Kapitan Cook- aktualnie w ich ofercie znajduje się 10 różnych diet z pięcioma możliwościami wyboru kaloryczności zależnie od potrzeb każdego z nas.
  9. Wygodna dieta – na stronie dostępnych jest 12 diet między innymi dieta antycelulitowa i wegańska. Firma ta zwraca dużą uwagę na elastyczność w terminach dostaw, a także bezpieczeństwo i higienę.
  10. Elite diet- do wyboru mamy 8 programów dietetycznych, które możemy zamówić w wersji standardowej, bezglutenowej lub wege. Mamy także możliwość wyboru ekologicznego opakowania potraw.

Linki:

https://www.instagram.com/bediet_catering/?hl=pl

https://www.instagram.com/maczfit/?hl=pl

https://www.instagram.com/body_chief/?hl=pl

https://www.instagram.com/lightbox_polska/?hl=pl

https://www.instagram.com/cleandietcatering/

https://www.instagram.com/afterfitcatering/

https://www.instagram.com/kapitancookcatering/

https://www.instagram.com/laboratorium_kalorii/

https://www.instagram.com/wygodnadieta/

https://www.instagram.com/elitediet/

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *