Dieta pudełkowa Bydgoszcz- 5 propozycji diet

Każda z firm cateringowych ma w swojej ofercie różne diety. Przedstawimy 5 przykładowych propozycji diet.

Dieta pudełkowa – czym jest taka dieta?

Dieta pudełkowa staje się ostatnio coraz bardziej popularna. Inaczej zwana dieta cateringowa polega na otrzymywaniu konkretnej ilości posiłków od wybranej firmy cateringowej w swoim mieście. Jest to idealna propozycja dla osób zapracowanych lub po prostu nie lubiących przygotowywania posiłków i sprawdzania czy bilans kaloryczny oraz składniki odżywcze są odpowiednie każdego dnia. Taki catering daje możliwość zbilansowanego i zdrowego żywienia bez konieczności zawracania sobie tym głowy.

Dieta pudełkowa w Bydgoszczy jakie diety oferują lokalne firmy ?

Przygotowaliśmy propozycje pięciu diet, które oferują nam najpopularniejsze firmy cateringowe w Bydgoszczy.

  1. Dieta Optimal Firmy Be Diet Catering oferuje klientowi zbilansowana dietę złożoną z 5 pełnowartościowych posiłków przygotowanych pod okiem doświadczonego szefa kuchni przy współpracy z Ewą Chodakowską –jedną z najbardziej znanych polskich trenerek personalnych. Dieta ta jest możliwa w pięciu wariantach kalorycznych 1000, 1300,1500, 1800 lub 2200 kalorii.
  2. Dieta Gluten Free w Body Chief umożliwia osobom wykluczającym gluten ze swojej diety korzystanie z oferty cateringowej w sześciu wariantach kalorycznych 1000,1250,1500,1750,2000, 2500 kalorii.
  3. Dieta Sport z firmy Lightbox jest to dieta, która dedykowana jest osobom uprawiającym sport i trenujących regularnie. W ofercie dostępne są w trzech wariantach kalorycznych 2500,3000 i 4000 kalorii.
  4. Dieta Diabetic  proponowana przez Macz Fit jest skierowana do osób chorujących na cukrzycę i osób chcących ograniczyć spożywanie słodkich posiłków. Dietę tą można zamówić w siedmiu wariantach między 1300 a 3000 kalorii dziennie.
  5. Dieta Detox firmy Clean Diet jest dietą oczyszczającą ułożoną specjalnie dla osób borykających się z trądzikiem, złym samopoczuciem lub innymi dolegliwościami takimi jak niska odporność. Program ten obejmuje cztery posiłki, a kaloryczność jest dobierana indywidualnie na podstawie ankiety, którą klient otrzymuje na początku współpracy.

Są to poszczególne oferty diet pudełkowych możliwych w Bydgoszczy. Obecnie na rynku jest tak szeroki wybór propozycji, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *