Maczfit

Maczfit to firma cateringowa specjalizująca się w dostarczaniu diety pudełkowej. Firma proponuje szereg gotowych programów – jadłospisów, menu konfigurowane przez klienta oraz specjalny detoks oparty na sokach. Wszystkie posiłki dostarczane są pod drzwi klienta.

Catering Maczfit opiera się przede wszystkim na programach żywieniowych opracowywanych przez wykwalifikowanych dietetyków. Wszystkie posiłki, niezależnie od programu są doskonale zbilansowane, aby dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dania przygotowują zawodowi kucharze, dzięki którym są urozmaicone i smaczne.

Programy Maczfit to jadłospisy przygotowywane z myślą o specjalnych potrzebach żywieniowych i celach, które dzięki diecie klient zamierza osiągnąć. Dietetycy przygotowali programy m.in. dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, nabrać masy przy intensywnych treningach, uczulonych na laktozę i gluten, cukrzyków, osób cierpiących na Hashimoto oraz wegan i wegetarian. Do wyboru są też opcje Fit Office czyli posiłki do pracy bez śniadania lub kolacji. Kaloryczności posiłków w zależności od programu, waha się między 1000 a 3000 kalorii dziennie, a ich ilość klient wybiera sam, zgodnie ze swoimi potrzebami

Klient ma też możliwość wybierania dowolnego zestawu do wyboru z 20 posiłków, ale nadal w wybranej przez siebie kaloryczności. Może więc sobie wybrać ulubione dania, ze wszystkich opcji i w ten sposób bardziej samodzielnie sprawować kontrolę nad dietą. Można też skorzystać z 7-o dniowego sokowego detoksu.

Catering Maczfit świadczy swoje usługi na terenie całej Bydgoszczy. Posiłki dostarczane są co rano o ustalonej godzinie pod drzwi klienta.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *