Lightbox

Lightbox to firma cateringowa dostarczająca całodzienne zdrowe i zbilansowane posiłki pod drzwi klienta. Menu jest urozmaicone i odpowiadające różnym wymogom żywieniowym. Nie chodzi tu jedynie o kaloryczność, ale też nietolerancję na laktozę.

Wszystkie menu przygotowują profesjonalni dietetycy, a gotowaniem zajmują się kucharze troszczący się o najlepszy smak dań, pod okiem szefa kuchni Łukasza Konika. Proponowane są diety na odchudzanie SLIM, dieta sportowa SPORT, dieta OPTIMUM na utrzymanie zdrowej masy ciała, wegetariańska oraz dieta dopuszczająca produkty zwierzęce bez ryb i owoców morza. W zależności od jadłospisu, dzienna kaloryczność mieści się w przedziale od 1000 do 4000 kalorii. Lightbox umożliwia też dobór dań– opcję FLEX w dietach SLIM i OPTIMUM. Dzięki rozwiązaniu, utrzymanie wagi, lub jej zrzucenie staje się jeszcze przyjemniejsze i daje dodatkowe poczucie kontroli.

Korzystanie z cateringu dietetycznego Lightbox sprawia, że zyskuje się dodatkowe godziny w ciągu dnia. Nie trzeba martwić się o zakupy, kaloryczność posiłków, skład i samodzielne gotowanie. Jest to szczególnie ważne w procesie korekcji wagi, kiedy łatwo się zniechęcić a wolny czas mógłby być przeznaczony na trening. Diety Lightbox porządkują harmonogram posiłków, zapobiegają podjadaniu, dostarczają wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Zaoszczędzony czas można przeznaczyć na regenerację i odpowiednio dobrane treningi, które są równie istotne jak dieta w procesie modelowania sylwetki.

Lightbox dostarcza posiłki 6 razy w tygodniu, o ustalonej, porannej godzinie. Swoje usługi firma świadczy na terenie całej Bydgoszczy.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *