Clean Diet

Clean Diet to pierwsza firma cateringowa oferująca w pełni zbilansowane i całodzienne posiłki, jaka pojawiła się w Bydgoszczy. Oferuje kilka specjalnych menu, pojedyncze dania oraz zdrowy catering okolicznościowy. Główną specjalnością firmy są diety na dowóz.

Przy komponowaniu menu Clean Diet korzysta z naturalnych składników, w tym z superfoods, takich jak nasiona chia oraz spirulina. Szczególnie z cateringu skorzystają osoby uczulone na laktozę i gluten, ponieważ niezależnie od wybranego jadłospisu, posiłki są pozbawione tych alergennych składników. Clean Diet proponuje 6 specjalnych menu: DETOX, LOW CARB, PALEO, SPECIAL CARE, JUICY oraz SEMI VEGE. Każdy z nich składa się z 4 posiłków na cały dzień, wyjątkiem jest dieta JUICY oparta na 6 sokach.

Dietę można zamówić na okres 1 do 20 dni (bez weekendów). Każdego ranka o ustalonej porze, klient otrzymuje pod drzwi posiłki na cały dzień. Dzięki temu zyskuje czas, który musiałby poświęcić na zakupy, samodzielne układanie jadłospisu i gotowanie. Przy zamówieniu danej diety na cały miesiąc, w cenę wlicza się konsultację z profesjonalnym dietetykiem. Przed zamówieniem klient wypełnia ankietę, dzięki której precyzyjnie dobierana jest kaloryczność posiłków. Dzięki temu, menu staje się spersonifikowane i jak najbardziej odpowiadające potrzebom i zamierzonym celom.

Posiłki przygotowywane przez Clean Diet, dostarczane są na terenie całej Bydgoszczy punktualnie o wyznaczonej godzinie. Dowóz w obszarze miasta jest całkowicie darmowy.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *