Afterfit

Afterfit

Afterfit to firma cateringowa dostarczająca całodzienne diety pudełkowe na terenie Bydgoszczy. Proponuje 14 specjalnych jadłospisów, które można swobodnie modyfikować, dopasowując do swoich potrzeb.

Catering Afterfit dostarcza codziennie pod drzwi 5 zbilansowanych posiłków. Menu odpowiadają różnym potrzebom i zaleceniom żywieniowym. Do wyboru jest m.in. dieta bezglutenowa, sportowa na zrzucenie zbędnych kilogramów, detoks, dieta samuraja i paleo. Co ważne, w obecnie rosnącej popularności diet bezmięsnych, Afterfit jako jedna z niewielu, oferuje jadłospisy wegetariańskie i w pełni wegańskie. Catering jest bardzo elastyczny i każde z menu klient może modyfikować wedle własnego uznania, m.in. przez wybór jedynie tych dań, które mu najbardziej smakują oraz przez dobór właściwego dla siebie zapotrzebowania kalorycznego.

Diety są urozmaicone i przygotowywane z wysokiej jakości składników. Nad komponowaniem menu dla klientów czuwają zawodowi dietetycy, natomiast wykwalifikowani kucharze dbają o smak posiłków. Wielu osobom przejście na dietę może kojarzyć się z koniecznością spożywania mdłych i monotonnych dań. Afterfit zadaje kłam temu wyobrażeniu, czyniąc zdrowe żywienie przyjemnym.

Menu można zamówić na okres od 1 do 30 dni (bez weekendów). W określonym czasie, 5 posiłków dowożone jest pod drzwi klienta. Afterfit dostarcza posiłki na terenie całej Bydgoszczy. Niezależnie od miejsca, zamieszkania, nawet na najbardziej oddalonych osiedlach od centrum miasta, catering odbywa się punktualnie o wyznaczonej porze.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *