Afterfit

Afterfit to firma cateringowa dostarczająca całodzienne diety pudełkowe na terenie Bydgoszczy. Proponuje 14 specjalnych jadłospisów, które można swobodnie modyfikować, dopasowując do swoich potrzeb.

Catering Afterfit dostarcza codziennie pod drzwi 5 zbilansowanych posiłków. Menu odpowiadają różnym potrzebom i zaleceniom żywieniowym. Do wyboru jest m.in. dieta bezglutenowa, sportowa na zrzucenie zbędnych kilogramów, detoks, dieta samuraja i paleo. Co ważne, w obecnie rosnącej popularności diet bezmięsnych, Afterfit jako jedna z niewielu, oferuje jadłospisy wegetariańskie i w pełni wegańskie. Catering jest bardzo elastyczny i każde z menu klient może modyfikować wedle własnego uznania, m.in. przez wybór jedynie tych dań, które mu najbardziej smakują oraz przez dobór właściwego dla siebie zapotrzebowania kalorycznego.

Diety są urozmaicone i przygotowywane z wysokiej jakości składników. Nad komponowaniem menu dla klientów czuwają zawodowi dietetycy, natomiast wykwalifikowani kucharze dbają o smak posiłków. Wielu osobom przejście na dietę może kojarzyć się z koniecznością spożywania mdłych i monotonnych dań. Afterfit zadaje kłam temu wyobrażeniu, czyniąc zdrowe żywienie przyjemnym.

Menu można zamówić na okres od 1 do 30 dni (bez weekendów). W określonym czasie, 5 posiłków dowożone jest pod drzwi klienta. Afterfit dostarcza posiłki na terenie całej Bydgoszczy. Niezależnie od miejsca, zamieszkania, nawet na najbardziej oddalonych osiedlach od centrum miasta, catering odbywa się punktualnie o wyznaczonej porze.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *