Be Diet

Be Diet to firma cateringowa dostarczająca całodniowe posiłki, które komponuje team najsłynniejszej trenerki fitness w Polsce – Ewy Chodakowskiej.

Be Diet Catering to dopasowane do indywidualnych potrzeb menu i posiłki skomponowane z naturalnych i zdrowych składników. Przy opracowywaniu jadłospisu brane są pod uwagę preferencje żywieniowe klientów, ewentualne alergie pokarmowe i inne specjale potrzeby dotyczące składników.

Dzięki cateringowi można zdrowo zrzucić zbędne kilogramy, utrzymać dotychczasową i prawidłową masę ciała, oraz nabrać masy mięśniowej. Wszystkie menu komponowane są przez wykwalifikowanych dietetyków stale współpracujących z Ewą Chodakowską. Przygotowaniem posiłków zajmują się zawodowy szef kuchni oraz doświadczeni kucharze, którzy troszczą się o pyszny smak dań. Dieta nie może więc się znudzić.

Bediet Catering dostarcza każdego ranka pod drzwi klienta 5 zbilansowanych i urozmaiconych posiłków na cały dzień. Nie trzeba więc martwić się o zakupy, gotowanie i właściwe zbilansowanie posiłków. Zaoszczędzony czas przeznaczyć można na trening i regenerację, które, tak jak właściwa dieta, są niezbędne do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Miliony Polek zaufało poradom treningowym Ewy Chodakowskiej, obserwując wyraźne efekty ćwiczeń. Korzystają też z jej diety pudełkowej, szybciej jeszcze osiągając swój cel. Teraz Bediet Catering dostępny jest także w Bydgoszczy. Posiłki dostarczane są na terenie całego miasta, zawsze punktualnie o ustalonej godzinie.

Polecane dla Ciebie

O Autorze: Poziomka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *