Nasza firma zrodziła się z pasji do gotowania co potwierdzają liczne referencje od Naszych partnerów świadczące o profesjonalnym podejściu do wykonywanej pracy. Jako firma jesteśmy otwarci na nowe kontakty i staramy się nawiązywać współpracę z każdym klientem, który ma zapotrzebowanie na nasze usługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna i stresująca jest organizacja idealnego spotkania.

Oferujemy Państwu naszą pomoc w przygotowaniach i równocześnie zapewniamy, że Nasza obsługa profesjonalnie podejdzie do swoich obowiązków.

Wyróżnia nas:
FACHOWOŚĆ – wyróżnia nas profesjonalne doradztwo,  sprawna organizacja oraz elastyczność  –  obsługiwane przez nas spotkania, bankiety czy szkolenia są opracowane i zrealizowane z największą starannością, dbamy o czas naszych klientów
RELACJE MIĘDZYLUDZKIE - największą wartością są dla nas ludzie: klienci, dostawcy, pracownicy. To od nich płynie twórcza energia i zapał.  Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy zgrany zespół.
PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI –  szczególną uwagę zwracamy na jakość produktów, sposób ich przygotowania i przechowywania. Nasze menu dostosowujemy do pory roku, by wykorzystywać sezonowe, świeże produkty. Wybieramy  sprawdzonych dostawców, nie stosujemy konserwantów ani żadnych polepszaczy. W naszych piecach pieczemy pyszne mięsa i pieczenie. Na miejscu przygotowujemy marynaty, sami prażymy orzechy i pestki. Dzięki temu nasze dania są pyszne i zdrowe .Nasza firma wyposażona jest w specjalistyczne samochody do przewożenia zarówno gotowej żywności jak i półproduktów.
DETALE- nasze dania poza walorami smakowymi zachwycają wizualnie. Dbamy także o atmosferę organizowanej imprezy: nasze zastawy są najwyższej jakości, w odpowiedni sposób szkolimy naszych kelnerów i dostawców. Dekoracje, dyskretna obsługa, najwyższej jakości dodatki sprawiają, że oferujemy wyjątkową usługę dla Naszych klientów.