Restauracja "AtmosferA" zaprasza państwa do nowo otwartych pokoi gościnnych. Usytuowanie naszego lokalu jest jednym z najlepszych w mieście. Obiekt położony jest w śródmieściu z bezpośrednim dostępem do rzeki "Brda", zaledwie 200 m od Hali Widowiskowo-Sportowej "Łuczniczka". Do centrum miasta mają państwo niespełna 10 min drogi pieszo wzdłuż przepięknych nadrzecznych bulwarów. Dogodne usytuowanie obiektu pozwoli państwu szybko dotrzeć do dworców PKP i PKS, przystanków tramwajowych (200 m), centrum handlowego FOCUS MALL.

       Dysponujemy pokojami jedno-, dwu- , trzy- i czteroosobowymi o różnych standardach i najwyższym poziomie. Na posiłki zapraszamy do naszej restauracji znajdującej się w bryle budynku. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą organizacji imprez okolicznościowych w naszym lokalu połączonych z pobytem gości w naszych pokojach.

       Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem lub wanną, darmowy dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu WI-FI. Ponadto do dyspozycji gości jest ogólnodostępna kuchnia do samodzielnego przyrządzania posiłków.

Tanie noclegi w bydgoszczy, to oferta kierowana dla grup, firm, pracowników, którzy planują pobyty powyżej 15 dni.

Tani weekend dla studenta, spejalna oferta dla studentów studiów zaoczych szczegóły pod nr telefonu 601 625 051.

Galeria zdjęć: